Anglicko: Búcham si hlavu o stenu.

Autor: Jan Matis | 12.7.2006 o 10:00 | Karma článku: 10,62 | Prečítané:  3173x

A sypem popol na hlavu. Čo som to len urobil? A čo som vlastne urobil? Jaj, V januári som zmenil prácu a keď kolegovia na novom mieste počuli odkial som, tak prejavili záujem ísť na výlet do Bratislavy.

Nie, nie, ešte sa ten výlet neuskutočnil. Ale včera som počul hrôzostrašné príbehy o jednom z kolegov a už teraz sa 15. septembra bojím ako čert svätenej vody.

Mám menežéra, volajme ho Joe. Pôvodne bol technik ako ja a potom školitel, takže na technické vedomosti sa u neho naozaj sťažovať nemôžem. V súkromnom živote je to slušný otec dvoch detí a vzorný manžel. Ale keď príde na alkohol, tak je to vlastne jeden sedemnešťastný chudáčik, ktorému sa každá blbosť zdá ako skvelý nápad. Veď posúďte sami.

Prvý príbeh, ktorý som počul sa udial v severoanglickom meste Leeds. Joe tam chodí pravidelne raz za dva týždne na viacdňové menežérske mítingy. Po takom mítingu človeku vyschne v hrdle a naviac treba predsa udržiavať vzťahy s kolegami. No a po dostatočnej dávke tekutín nastáva v hoteli fáza prípravy do postele, ktorá sa síce ťažko vykonáva, ale je potrebná. A tak nahý Joe zamieril do kúpelne s nutnou potrebou ulaviť si od prebytočnej vody. Zapleskol za sebou dvere, rozhliadol sa a vôbec mu nebolo podozrivé, že je tá kúpelňa akási príliš široká a má priveľa dverí. Pristúpil k pisoáru vo výklenku medzi dvomi výťahovými dverami a začal ako správny požiarnik hasiť. No dobre, nebol to pisoár, ale ospravedlňuje ho jeho stav a fakt, že tá amfora bola naozaj príliš umelecky spracovaná. Ráno pri odhlasovaní z hotela našim kolegom túto historku rozprával chlapík z recepcie s tým, že ho o druhej v noci prekvapil nahý chlap pýtajúci si náhradný kľúč od svojej izby.

Druhý príbeh sa vraj uskutočnil v Manchesteri, kde Joea v horúci večer napadol spásonosný nápad ísť sa schladiť do neďalekej fontány. A než ho stihli zastaviť už tam aj spokojne plával. Ukludňuje ma to, že plávanie vo fontáne si už vyskúšal a policajti ho naučili, že to nieje až taký dobrý nápad.

Posledný príbeh sa stal pred pár dňami a ešte stále čakáme na dôsledky. Joe bol školiť v centrále našej firmy a po školení išiel spolu so študentami na drink. Po štandardnej dávke pív si objednali niečo silne alkoholické, čo sa pred požitím zapáli a musí sa sfúknuť a počkať, kým vychladne. Jeden zo študentov to nevypil a tak sa Joe rozhodol, že mu ukáže ako to robia správni chlapi. Odhall hruď a zhasil plameň priložením pohárika k svojej ľavej bradavke. Nielen, že mu plameň ohorel chlpy, žeravý pohárik ho popálil, ale aj ihneď vzdniknutý podtlak mu spravil nádherný krúžok. Zatial to pred manželkou úspešne ukrýval, ale dnes odchádzajú na dovolenku k moru a musím povedať, že cucflek na bradavke sa veľmi ťažko vysvetluje.

Sľubujem ze od Schone Náciho ho budem držať. Mimochodom, nechce si niekto privyrobiť ako aniel strážny?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?