V politike: Klamár na ministerstve zdravotníctva

Autor: Jan Matis | 26.3.2007 o 14:59 | Karma článku: 7,58 | Prečítané:  1850x

Nemá zmysel komentovať politické snahy o presun istej skupiny poistencov do štátnych poisťovní. Bolo o tom už povedané dosť a každý súdny človek si uvedomuje aká do neba volajúca hlúposť to je. Ja chcem komentovať osobné kvality ministra zdravotníctva.

Health Policy Institute (ďalej HPI) si na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám vyžiadal od ministerstva zdravotníctva informácie o množstve listov podporujúcich zavedenie systému jednej zdravotnej poisťovne. čísla hovoria samé za seba. V období od 2. januára do 2. marca dostal minister 1 344 listov a e-mailov. Z nich sedem vyjadrilo podporu systému jednej zdravotnej poisťovne.

Minister klamár spokojne sedí na svojej stoličke a čaká, kým verejnosť pozabudne na jeho lož. Vzhľadom na počet chrapúnstiev tejto vládnej garnitúry to pravdepodobne nebude trvať dlho.

Takže si to zhrňme:
- Minister 28. februára povedal: "Ja dostávam denne niekoľko možno desiatok listov, kde dokonca občania ma vyzývajú, aby som urobil koniec všetkým zdravotným poisťovniam, aby som zaviedol systém jednej zdravotnej poisťovne."
- Od 2. januára do 2. marca dostal minister 1 344 listov a e-mailov. Z nich sedem vyjadrilo podporu systému jednej zdravotnej poisťovne.
- Minister sa neospravedlnil, ďalej si sedí na svojej stoličke a premiéra ani nenapadne aby s tým niečo robil. Veď má vo vláde ďaleko väčších chrapúňov a ani ich nechce odvolávať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Najsilnejší primátori budú v Bratislave a vo východoslovenských metropolách

Smeru najbližšia zostane Banská Bystrica, kde sú aj medzi nezávislými nominanti tejto strany

DOMOV

Profesor Hvorecký: Dekan plagiátor je svedectvom úpadku akademickej obce

Školy nemajú pri plagiátoch veľa možností.


Už ste čítali?