V politike: Klamár na ministerstve zdravotníctva

Autor: Jan Matis | 26.3.2007 o 14:59 | Karma článku: 7,58 | Prečítané:  1846x

Nemá zmysel komentovať politické snahy o presun istej skupiny poistencov do štátnych poisťovní. Bolo o tom už povedané dosť a každý súdny človek si uvedomuje aká do neba volajúca hlúposť to je. Ja chcem komentovať osobné kvality ministra zdravotníctva.

Health Policy Institute (ďalej HPI) si na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám vyžiadal od ministerstva zdravotníctva informácie o množstve listov podporujúcich zavedenie systému jednej zdravotnej poisťovne. čísla hovoria samé za seba. V období od 2. januára do 2. marca dostal minister 1 344 listov a e-mailov. Z nich sedem vyjadrilo podporu systému jednej zdravotnej poisťovne.

Minister klamár spokojne sedí na svojej stoličke a čaká, kým verejnosť pozabudne na jeho lož. Vzhľadom na počet chrapúnstiev tejto vládnej garnitúry to pravdepodobne nebude trvať dlho.

Takže si to zhrňme:
- Minister 28. februára povedal: "Ja dostávam denne niekoľko možno desiatok listov, kde dokonca občania ma vyzývajú, aby som urobil koniec všetkým zdravotným poisťovniam, aby som zaviedol systém jednej zdravotnej poisťovne."
- Od 2. januára do 2. marca dostal minister 1 344 listov a e-mailov. Z nich sedem vyjadrilo podporu systému jednej zdravotnej poisťovne.
- Minister sa neospravedlnil, ďalej si sedí na svojej stoličke a premiéra ani nenapadne aby s tým niečo robil. Veď má vo vláde ďaleko väčších chrapúňov a ani ich nechce odvolávať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žijú inde, ako kandidujú. Budaj či Aufrichtová hovoria o antikampani

Mestský poslanec Hanulík sa presťahoval, v novom bydlisku kandiduje na starostu.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Posadnutosť Slovákov trvalým pobytom nemá hranice

Dobrý kandidát sa nespozná podľa občianskeho.

DOMOV

Kiska vymenoval za profesora aj usvedčeného plagiátora

Vanderka sotil dôchodcu a kopíroval texty.


Už ste čítali?